Вештачко Цвеќе, Млеко-Бела Свилена Маргаритка, Вештачка Герберска Маргаритка Без Вазна За Домашна Забава Соба Канцеларија Кујнски Маси Свадба Центри Декорација

Вештачко Цвеќе, Млеко-Бела Свилена Маргаритка, Вештачка Герберска Маргаритка Без Вазна За Домашна Забава Соба Канцеларија Кујнски

DEN 1071.84

Достапност

Кога парче млечно бело цвеќе од маргаритка ќе се вклопи со веселата сончева светлина, може веднаш да загрее цел простор и да го исфрли студот и досадата. Изработени од еколошка свилена ткаенина и издржлива пластика, овие вештачки цвеќиња од маргаритка не бараат редовно наводнување, средување или одржување. Овие цвеќиња од маргаритка ќе ви дадат реална слика и ќе ви донесат чувство дека сте во вистински цвет. Можете да ги користите како украси за роденденски забави, свадби, Божиќ итн. Апликација. Може да се користи за правење букети, цветни аранжмани и венци за украсување свадбени места, сали за банкет, забави, хотели, канцеларии и дневни соби. Спецификација. Материјал : Свила Ткаенина, Пластика, Железо. Боја : Млечно Бело. Цветни Видови : Маргаритка цвет. Секоја Големина На Производот : Прибл. 50*6см/19.6*2.3 во. Големина На пакување : 30*40*2см/11.81*15.74*0.78 во. Бруто Тежина : 0,2 кг/0,44 фунти. Вклучен Пакет. 10* Вештачки Цвеќиња Од Маргаритка. Забелешки. 1. Цветовите неизбежно ќе се соберат заедно во транспортот, ве молиме извадете ги цвеќињата и нежно протресете ги за да го вратите нивниот изглед. 2. Ве молиме не исплакнете директно со вода, препорачуваме бришење со влажна крпа. 3. Постојат некои варијации во производот поради рачно изработени. 4. Ако некои цвеќиња паднат, ве молиме не грижете се, можете да ги"соберете". 5. Ве молиме, дозволете мала разлика во бојата предизвикана од светлото за снимање и грешка од 1-3 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. ●Живописни Вештачки Цвеќиња●вештачките маргаритки цвеќиња се убави и убави свежи во боја,ОТПОРНИ НА УВ ЗРАЦИ на Отворено. Иако се пластични лажни цвеќиња, тие изгледаат многу реално никогаш не бледнеат и нема да венеат! . ●Долг Век На Складирање ● ова вештачко цвеќе од маргаритка нема да венее или да се оштети во процесот на движење како свежо цвеќе во природата. Ќе остане недопрен многу години, правејќи го економичен и практичен. €Заштеда На време Овие вештачки цвеќиња од маргаритка не бараат наводнување, кастрење или одржување. Можете лесно да ја избришете прашината врз нив со само влажна крпа, заштедувајќи многу време и напор. €Исклучителна Изработка} изборот на материјал, боење, сушење, обликување, монтирање и формирање на цвеќињата се внимателно контролирани и рачно изработени за да им дадат посуштинско чувство и подолг животен век. €Diy Функција●железната жица вградена во стеблото, што овозможува цветот да се обликува на различни начини, во зависност од вашите желби. Корените исто така можат да бидат свиткани или исечени за да одговараат на различни висини на вазни. Цветовите можат слободно да се расклопат и соберат.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами
  • Новак

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами

DEN 1.67

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви,Пижами Кратки Панталони, Дневна К�

Фетерална Машка Еднобојна Буква Отпечатена Лабава Капка Ракави На Рамената Дуксери Машки Секојдневни Спортски Дуксери облечени
  • Новак

Фетерална Машка Еднобојна Буква Отпечатена Лабава Капка Ракави На Рамената Дуксери Машки Секојдневни Спортски Дуксери облечени

DEN 1103.84

Машка Еднобојна Буква Отпечатена Лабава Капка Ракави На Рамената Дуксери Машки Обични Спортски Дуксер�

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица
  • Новак

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица

DEN 3.33

Шудагенг Маици За Денот На Независноста На Мажите, Графички Маици Со Кратки Ракави Со Знаме На Сад, Амер�

Панталони За Момчиња Синдисус Панталони Со Права Нога Еластични Панталони За Потење На Половината Цртан Филм Атлетски Диносаурус
  • Новак

Панталони За Момчиња Синдисус Панталони Со Права Нога Еластични Панталони За Потење На Половината Цртан Филм Атлетски Диносаурус

DEN 0.67

Опис : Пол : Деца,Бебе,Момчиња,Детски Стил : Детско Момче Спортски Панталони, Активни Панталони За Пот За �