Женски Панталони Летно Слободно Време Удобна Памучна Големина Плус Големина И Панталони Панталони Жени

Женски Панталони Летно Слободно Време Удобна Памучна Големина Плус Големина И Панталони Панталони Жени

DEN 2.67

Достапност

Големина : XS Половината : 64cm/25.20" колк : 95cm/37.40" Должина : 93cm/36.61" Големина : S Половината : 66cm/25.98" Колк : 100cm/39.37" Должина : 94cm/37.01" Големина : M Половината : 68cm/26.77" Колк : 105cm/41.34" Должина : 95см/37,40" големина : л половината : 70см/27,56" колк : 110см/43,31" должина : 96см/37,80" големина : xl половината : 72см/28,35" колк : 115см/45,28" должина : 97см/38,19" големина : ххл Половината : 74см/29,13" Колк : 120см/47,24" должина : 98см/38,58" големина : хххл Половината : 76см/29,92" Колк : 125см/49,21" должина : 99см/38,98" големина : ххххл половината : 78см/30,71" колк : 130см/51,18" должина : 100см/39,37" големина : ххххххл половината : 80см/31.50" колк : 135см/53.15" должина : 101см/39.76" лето слободно време удобен памук прилагодете Плус големина Женски панталони и панталоникарактеристики : материјал : 95% полиестер, 5% еластан., супер мекиот и растеглив материјал го прави удобен за носење.Прилики овие секојдневни широки панталони за нозе за секојдневниот живот, активности на отворено, секојдневна облека, улична пот, излегување или одмор. Широките панталони за нозе за жени одговараат на сите секојдневни прилик : ве Молиме внимателно проверете ја нашата табела со големини пред вас .Носете : женските секојдневни печатени широки панталони за нозе може да се носат со вашите слаби врвови на резервоарот, внатрешни, кратки врвови, блузи за резервоари за да создадете ексклузивно и лично чувство за мода со жените од летните панталони.Пакетот вклучува : 1* стегнати долни панталони за жени. Доколку е потребно, измијте го одделно од облека со цврста или светла боја за да избегнете избледување и боење. Не избелувајте.Летно Слободно Време Удобен Памук Прилагодете Плус Големина Женски Панталони И Панталони Материјал : памук и ленбој : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 210gpackage големина : 30x25x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Погоден За Секојдневна Употреба . Овие Панталони Се Многу Погодни За Вашето Секојдневно Носење. Можете Да Изберете Различни Стилови. Внимание И Грижа - Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликата За Да Ви Помогне Посоодветни Панталони. Машинско Перење Одделно Во Ладна Вода, Не Сушете На Ниска Температура. Како Да Го Носите-Ако Сакате Да Излезете, Носете Шик Јакна Со Овие Памти За Да Се Чувствувате Ретро И Модерно.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони
  • Новак

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони

DEN 3.33

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, јакни, џемпери, долна облека, чевли, чор

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами
  • Новак

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами

DEN 1.67

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви,Пижами Кратки Панталони, Дневна К�