Гламур Прашина Сјај Боја 2оз-Мраз Кристал-Мултипак од 6

Гламур Прашина Сјај Боја 2оз-Мраз Кристал-Мултипак од 6

DEN 0.33

Достапност

Ултра фин, елегантен сјај во лесна за употреба четка за боја. Идеален за употреба на дрво, маше од хартија, керамички бисквити, теракота, стакло и повеќето порозни површини. Овој мултипак содржи шест Шишиња Гламур Од Гламур. Во согласност СО АСТМ Д4236. Мултипакет Од 6.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат