® Шеталиште® ii Универзална Висина Тоалетна Чинија СО CEFIONTECT, КОСКА-C404CUFG#03

® Шеталиште® ii Универзална Висина Тоалетна Чинија СО CEFIONTECT, КОСКА-C404CUFG03

DEN 11280.00

Достапност

Универзалната Висина На Тото ШЕТАЛИШТЕТО II Издолжена Тоалетна Чинија е наменета за употреба со ST403 U 1.0 GPF ИЛИ ST403 E 1.28 GPF резервоар. ШЕТАЛИШТЕТО ii се одликува со toto TORNADO flush®, дизајн на раб без дупки со двојни млазници што создава центрифугално дејство за перење што помага во поефикасно плакнење на садот. Оваа верзија НА ШЕТАЛИШТЕТО ТОТО ii вклучува CEFIONTECT, слој од керамичка глазура што го минимизира отпадот од лепење на керамички површини. Оваа карактеристика, заедно со ИСПИРАЊЕ НА ТОРНАДО, помага да се намали фреквенцијата на чистење на тоалетот, минимизирање на употребата на вода, груби хемикалии и време потребно за чистење. ШЕТАЛИШТЕТО II е дизајнирано Во Универзална Висина НА ТОТО, што овозможува поудобна положба на седиштето низ широк спектар на корисници. Садот Е во согласност СО АДА и кога е поврзан со неговиот резервоар, ги исполнува стандардите ЗА epa watersense® и барањата На ЦИК И Калгрин во Калифорнија. Дополнителни предмети потребни за инсталација и употреба мора да се купат одделно : резервоар, восочен прстен, завртки за монтирање на тоалет, водоводни линии и тоалетно седиште. Издолжена предна тоалетна чинија за употреба СО шеталиште II st403u или ST403 E резервоар. Tornado FLUSH ® систем со моќно центрифугално плакнење. Извонредно мазната глазура НА ТОТО го минимизира отпадот од лепење на порозни, керамички површини.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Амтдх Маици Клиренс Женски Кошули Екипажот Долги Ракави Кошули За Жени Пуловер Вино Црвено Стакло Дедо Мраз Капа Дуксери За
  • Новак

Амтдх Маици Клиренс Женски Кошули Екипажот Долги Ракави Кошули За Жени Пуловер Вино Црвено Стакло Дедо Мраз Капа Дуксери За

DEN 255.84

Забелешки : кошули со ракави за жени кошула плус големина женска женска облека мода 2022 вупи голдберг бо�

Фејлду 30гр Разнобојна Рафија Хартија Парчиња Прамени Филер За Трева Рендан Крцкав Исечен Конфети за Полнење Корпа Материјали
  • Новак

Фејлду 30гр Разнобојна Рафија Хартија Парчиња Прамени Филер За Трева Рендан Крцкав Исечен Конфети за Полнење Корпа Материјали

DEN 3.00

Описи : Материјал : Хартија Боја : 49 бои можете да изберете Од Вино Црвена, Црвена, Розова Црвена, Розова, �

Земете Голи Туш Завеса За Бања Декор, Смешни Златен Текст На Розова Мермер Туш Завеса Со Куки Во собата, Апстрактни Вода Бранување
  • Новак

Земете Голи Туш Завеса За Бања Декор, Смешни Златен Текст На Розова Мермер Туш Завеса Со Куки Во собата, Апстрактни Вода Бранување

DEN 175.68

ИЗВЕСТУВАЊЕ : 1 Ве молиме измерете ја големината на вашата бања пред да купите за да изберете завеса за т

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Кристално Бел Бисер
  • Новак

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Кристално Бел Бисер

DEN 1.00

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

Облека за ноќта на вештерките За Мало Бебе Писма Со Духови Од Тиква Печатење На Вратот На Екипажот Дуксери Со Долги Ракави И
  • Новак

Облека за ноќта на вештерките За Мало Бебе Писма Со Духови Од Тиква Печатење На Вратот На Екипажот Дуксери Со Долги Ракави И

DEN 303.68

Момчиња Момчиња Паѓаат Облека Тиква Лице Печатење На Екипажот Вратот Долги Ракави Дуксери и Долги пант�

Ноќта на вештерките Се Занимава Дозвола Женски Ладно Рамо Фустан Чипка до Средината На Ракавот Сплит Фит Плисиран Фустан Тркалезен
  • Новак

Ноќта на вештерките Се Занимава Дозвола Женски Ладно Рамо Фустан Чипка до Средината На Ракавот Сплит Фит Плисиран Фустан Тркалезен

DEN 383.84

Секси Мода Женски Секојдневен Круг Вратот Половина Ракав Дами Печатени Мини Фустанкарактеристики : 1.Ка