Вилдкин Кралската Лулка Стол Принцот

Вилдкин Кралската Лулка Стол Принцот

DEN 4318.24

Достапност

Погоден за вашиот мал крал во изработка, Ова Ниво На Рокер На Кралскиот Принц Дискавери е регуларно назначен со богата завршница на кралската морнарица, рачно насликан потпирач за грб на круната и мазни рокери. Свртените парчиња рамка се нагласени со канелени и златни, компензирани со кадифен перница за седишта со златни ресни и отстранливо обложено седиште назад во шарен дизајн на сртот. Вклучена е честитка за фотографии за пријатното дете да може правилно да ви каже благодарам, како што би рекол секој принц. Кралскиот Рокер вајлдкин," Принц" : Рачно насликана кралска морнарица и канелени со златни акценти. Потпирач за грб на круната со отстранлива обложена перница. Специјална Порака : "Секогаш Принц". Кралска перница за седишта со златни ресни. Специјален печат под седиштето што клиентот може да го персонализира со името на детето, името на давателот на подарокот и специјалната пригода кога е примен столот. Вклучена е честитка за фотографии за детето да може ДА ВИ КАЖЕ БЛАГОДАРАМ на незаборавен начин.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат