Хадсон Бебе Новороденче И Дете Момче Памучни панталони 4пк, Кралско Сафари, 6 Месеци

Хадсон Бебе Новороденче И Дете Момче Памучни панталони 4пк, Кралско Сафари, 6 Месеци

DEN 2.33

Достапност

Хадсон Бебе Памучните панталони се едноставни, секојдневни и удобни за секојдневно носење! Нашите панталони се направени од 100% супер мек памук, така што вашето малечко е удобно во текот на денот. Нашите панталони се модерни и трендовски, додека обезбедуваат удобност и функција за вашите бебиња и мали деца. Хадсон Бебе Новороденче И Дете Момче Памучни панталони 4pk, Кралското Сафари е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Сетот вклучува координирање на панталони за бебиња и мали деца. Направено со супер мек 100% памук. Оптимално за секојдневно носење. Достапен пакет со вредност за мешање и совпаѓање со која било облека. Машина За Перење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат