Цеако - Томас Кинкаде - Дизни-Мики И Мини Душо Камперски Оган-Испреплетена Сложувалка

Цеако - Томас Кинкаде - Дизни-Мики И Мини Душо Камперски Оган-Испреплетена Сложувалка

DEN 2.67

Достапност

Шарена сложувалка со испреплетување од Колекцијата на Томас Кинкаде Дизни од 750 парчиња на Цеако, со Мики и Мини Душо Камперски Оган. Цеако загатките и пакувањето се произведуваат од производи од рециклирана хартија. Сметајте На Цеако за најкреативните, највозбудливите и најшарените загатки од 1987 година! Бонус постер вклучени во кутија. Цеако - Томас Кинкаде - Дизни-Мики И Мини Душо Камперски Оган-750 Парче Испреплетени Сложувалка. Се препорачува за возраст од 12 години и повеќе. Завршена Големина Загатка е 24 х 18 Инчи. Уникатна, Рачно Изработена Матрица, Парчиња Во Случаен Облик. Одржливо Произведени Со Користење На Рециклирани Материјали Со Врвен Квалитет. Бонус Постер Вклучени Во Кутија.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат