ФИЛТРИ Годишно Филтер За Воздух, 7-2-во

ФИЛТРИ Годишно Филтер За Воздух, 7-2-во

DEN 2.00

Достапност

Филтер за воздух, Тип На Филтер За Воздух - Филтер За Воздух Во Автомобилската Кабина, Панел За Дизајн На Филтер За Воздух, Само Елемент - Автомобилски Филтри Не, Висина 2 3/16 инчи, Ширина 7 1/2 инчи, Должина 28 инфеатурес Тип На Филтер - Автомобилска Индустрија : Филтер За Воздух Во Кабината Дизајн На Филтер За Воздух : Само Панелелемент - Автомобилски Филтри : Новисина : 2 3/16 ширина : 7 1/2 должина : 28 инчи : Воздух опис На филтерот/Посебни Карактеристики : Елемент На Воздухот Во Кабината (Права Жица) : 28 Во Типот На Предметот : Филтер за Воздух. Бренд : БОЛДВИН ФИЛТРИ. Производителот Дел Број : PA2353.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат