Божиќна Карирана Покривка За Маса

Божиќна Карирана Покривка За Маса

DEN 319.84

Достапност

Овој квадратен чаршав има димензии 52х52", соодветен за маса на која се сместени 4-6 луѓе. 100% памук, машина за перење, нежен циклус, падне сува ниска. Ниско железо ако е потребно. Украсете за сезоната на празници со традиционални бобинки и лисја за да донесете добри вести и расположи! Организирајте празнични центри или колачиња за Дедо Мраз на оваа празнична чаршав сезона по сезона. DII нуди прекрасни домашни производи како тематски прстени за салфетки, подлоги, тркачи за маса и чаршафи. Кликнете НА ВРСКАТА DII на горниот дел од страницата за да ги истражите Нашите Божиќни колекции или да пребарувате " DII Table tops". Овој квадратен чаршав има димензии 52х52", соодветен за маса на која се сместени 4-6 луѓе. 100% памук, машина за перење, нежен циклус, падне сува ниска. Ниско железо ако е потребно. Украсете за сезоната на празници со традиционални бобинки и лисја за да донесете добри вести и расположи. Организирајте празнични центри или колачиња за Дедо Мраз на оваа празнична чаршав сезона по сезона. DII нуди прекрасни домашни производи како тематски прстени за салфетки, подлоги, тркачи за маса и чаршафи. Кликнете НА ВРСКАТА DII на горниот дел од страницата за да ги истражите Нашите Божиќни колекции или да пребарувате "DII Table tops".


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бобасндм Крпа За Трпезариска Маса Декоративна Крпа За Трпезариска Маса Отпорна На Прашина Божиќна Декорација Отпорна На Прашина
  • Новак

Бобасндм Крпа За Трпезариска Маса Декоративна Крпа За Трпезариска Маса Отпорна На Прашина Божиќна Декорација Отпорна На Прашина

DEN 1.67

Опис : Дизајнирана Со деликатна Божиќна тема, оваа крпа за маса може да се користи Како Божиќна декораци�

Памук Сатен Чаршав, 70 Божиќни Орнаменти Со Тркалезна Акварел Празнични Сезонски Празнични Шарени Црвено Зелени Дрвја Печатење
  • Новак

Памук Сатен Чаршав, 70 Божиќни Орнаменти Со Тркалезна Акварел Празнични Сезонски Празнични Шарени Црвено Зелени Дрвја Печатење

DEN 3.33

Тркалезна Покривка За Маса Акварел Божиќни Орнаменти Празничен Сезонски Памук Сатенсетирајте ја вашат