C9466A Светло Сива Оригинална Касета Со Мастило C9466A Светло Сива Оригинална Касета Со Мастило

C9466A Светло Сива Оригинална Касета Со Мастило C9466A Светло Сива Оригинална Касета Со Мастило

DEN 1.67

Достапност

Прецизно доловува живописни нијанси и меки тонови. Секој кертриџ произведува одлични резултати за печатење. Лесен за инсталирање. Типови на уреди : Широк Формат Инк-Џет Печатач Бои : Светло Сива Тип На Снабдување : Индикатор За Индикатор За Мастило Број На Кертриџ : HP 91. Тип на производ-Материјали За Печатење и Сликање-Касети Со Мастило/Мастило. Видови Уреди-Инк-Џет Печатач Со Широк Формат. Бои-Светло Сива Боја. Тип На Снабдување-Мастило. Индикатор На пазарот Кертриџ Број-HP 91. Оем/компатибилен-ОЕМ. Реконструиран-Не. Течен Волумен-775 мл. Мастило База-Пигмент-Базирани. За Употреба Со-Hp Design Jet Z6100 Серија. Процент на рециклирана Содржина пред потрошувачите-0%. Процент на рециклирана Содржина по потрошувачите-0%. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-0%. Код На Собранието-Н. Проп 65 Индикатор-Н. Зелен Индикатор-Н. Епацпгкомпатибилен Код-Н.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Панталони За Момчиња Синдисус Панталони Со Права Нога Еластични Панталони За Потење На Половината Цртан Филм Атлетски Диносаурус
  • Новак

Панталони За Момчиња Синдисус Панталони Со Права Нога Еластични Панталони За Потење На Половината Цртан Филм Атлетски Диносаурус

DEN 0.67

Опис : Пол : Деца,Бебе,Момчиња,Детски Стил : Детско Момче Спортски Панталони, Активни Панталони За Пот За �

Кајануо Клиренс Базен Тестенини, Базен Тестенини, Пена Базен Пливаат Тестенини,Шупливи Пена Базен Пливаат Тестенини, Лебдечки
  • Новак

Кајануо Клиренс Базен Тестенини, Базен Тестенини, Пена Базен Пливаат Тестенини,Шупливи Пена Базен Пливаат Тестенини, Лебдечки

DEN 2.67

Тестенини За Базен, Тестенини За Базен Од 60 Инчи,Тестенини За Пливање Во Базен Од Пена, Тестенини За Плив