Дебеломер Покрива Врежана Предна И Задна RAM Меморија Црвена завршница сребрена ch Одговара изберете: -RAM ST, DODGE RAM МЕМОРИЈА SLT

Дебеломер Покрива Врежана Предна И Задна RAM Меморија Црвена завршница сребрена ch Одговара изберете: -RAM ST, DODGE RAM

DEN 0.67

Достапност

Комплет Од 4 Mgp Дебеломер Опфаќа 55002 Sramrd, Врежан Преден И Заден : Ram Меморија, Црвена Завршна Облога Во Прав, Сребрени Знаци * * Ви треба помош за наоѓање на вистинскиот модел на капакот на дебеломер за вашето возило? Кликнете Овде Барате поисплатлив начин за облекување на сопирачките? Уморни сте од пребојување на дебеломер? Не гледај понатаму! МГП е вашето решение. Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т-6061, секој капак на дебеломер е заварен ЗА цврстина, обложен во прав за издржливост и вклучува патентиран систем за прицврстување од нерѓосувачки челик. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Типичното време за инсталација е еден час од почеток до крај. Комплет Од 4 Mgp Дебеломер Опфаќа 55002 Sramrd, Врежан Преден и Заден : Ram Меморија, Црвена Завршна Облога Во Прав, Сребрени Знаци : Гордо дизајнирани и произведени. Изграден од 6061-т6 воздушен алуминиум. Патентираниот систем за прицврстување ги одржува вашите капаци безбедни. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Завршница обложена со прав за долготраен стил. Цпу врежани ликови кои никогаш нема да изгребат. Изберете од повеќе бои и завршетоци. Типичното време на инсталација е 1 час од почеток до крај. Одговара Изберете : 2013-2014,2016-2018 RAM 2500 ST 2012 DODGE RAM 2500 SLT 2015 RAM 2500 SLT 2013,2018 RAM 3500 ST 2014-2015 RAM 3500 SLT 2012 DODGE RAM 3500 ST 2016-2017 RAM 3500 2011 dodge ram меморија 2500 2011 dodge ram меморија 3500 st/SLT/LARAMIE И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат