Дете Клементина Парична Казна Џерси Маица

Дете Клементина Парична Казна Џерси Маица

DEN 392.32

Достапност

4.5 мл., 100% чешлана памучна хедер со прстен е 93/7 памук/полиестер белата боја е зашиена со 100% памучна нишка зашиена ребро јака со двојна игла зашиени ракави и долна лента од рамо до рамо со етикета Easytearé, во Согласност со ознаката за следење на страничниот спој На Малото Дете Клементина Фина Маичка од Дрес.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Кристално Бел Бисер
  • Новак

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Кристално Бел Бисер

DEN 1.00

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�