Соработници-Поливинил хлорид - во-10. во прстени - листови - бело -. пластични врзувачки чешел

Соработници-Поливинил хлорид - во-10. во прстени - листови - бело -. пластични врзувачки чешел

DEN 0.67

Достапност

Соработници-Поливинил хлорид ( ПВЦ) - 1 во - 10,7 во - 19 прстени - 200 листови - бело-50 парчиња. пластични врзувачки Чешел Клучни Карактеристики и Придобивки : Дава професионален изглед на врзани документи. Користете со Соработници или кој било стандарден систем за врзување чешел со 19 прстени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Студели индустрии современа цветна ливче графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Керол
  • Новак

Студели индустрии современа цветна ливче графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Керол

DEN 2.67

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�