Машка Истегната Ткаена Кошула со Кратки Ракави, ГОЛЕМИНИ XS-4XB

Машка Истегната Ткаена Кошула со Кратки Ракави, ГОЛЕМИНИ XS-4XB

DEN 3.00

Достапност

Оваа Кошула Со Кратки Ракави Со Еден џеб од Чапс е дизајнирана да ве одржува да изгледате полирано цел ден, изработена со јака со копчиња и истегната ткаена ткаенина што се движи со вас за удобно вклопување. Носете го нескротливо со фармерки, каки или шорцеви за врвен секојдневен стил. Материјал : 55% Памук/45% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Опуштено вклопување. Јака : јака со копчиња надолу. Затворање : затворање На Предното копче. Ракави : Кратки ракави . Џебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : Истегнете ткаена ткаенина; полите на кошулата; Везови Од Гребенот На Џебот. Машки Краток Ракав Истегнување Ткаени Копче Надолу Кошула Од Момчиња.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Предна Пешачка Качулка Со Целосен Патент За Мажи Зимски Дуксери Со Топла Качулка Јакни Есенски Есенски Врвови Од Туника Црна
  • Новак

Предна Пешачка Качулка Со Целосен Патент За Мажи Зимски Дуксери Со Топла Качулка Јакни Есенски Есенски Врвови Од Туника Црна

DEN 479.84

Опис : Пол : Мажи Маж, Маж, Господин Стил : Машки Дуксери Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави, Дуксер

Електричен Автомобил Ќебе-Загреан Волт Руно Патување Фрли За Автомобил и Р. в. - Одлично За Ладно Време, Задна Врата и Комплети
  • Новак

Електричен Автомобил Ќебе-Загреан Волт Руно Патување Фрли За Автомобил и Р. в. - Одлично За Ладно Време, Задна Врата и Комплети

DEN 351.84

12v Автомобил Греење Ќебе Електрични Ќебе Зимски Автомобил Топло Ќебе Карактеристики : Ова меко електрич

Баок спортски панталони за мажи машки панталони Машки Секојдневен Цврст Основен Активен Џогер Половината Спортски Панталони
  • Новак

Баок спортски панталони за мажи машки панталони Машки Секојдневен Цврст Основен Активен Џогер Половината Спортски Панталони

DEN 414.24

Машки Обични Цврсти Основни Активни Руно Џогер Половината Спортски Панталони Задебелени Панталони ве �