Орегон Косилка Блејд

Орегон Косилка Блејд

DEN 0.67

Достапност

Орегон замена косилка ножеви се направени на точната спецификација ОЕМ за оптимални перформанси. Нашите сечила се индивидуално исправени и стврднати за да обезбедат конзистентно, почисто сечење и да ја зголемат долговечноста на сечилото. ["", "5/8" централна дупка", "Продолжена должина на сечење", "Се Спротивставува на свиткување, кршење и кршење", "Бара 3 сечила за 60" сечење", "Одговара на разни модели На Ферис"].


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат