Земјена Електрична Косилка За Трева Со Кабел Од 12 Засилувачи

Земјена Електрична Косилка За Трева Со Кабел Од 12 Засилувачи

DEN 2472.80

Достапност

Земјената електрична косилка за туркање обезбедува чисто, сигурно сечење секој пат. Моторот Со 12 Засилувачи е доволно моќен за да се справи со најтешките работни места за косење и е одлична косилка за сопствениците на куќи кои одржуваат мали тревници. Оваа посна, средна, компактна косилка ќе се грижи за целата напорна работа на еколошки начин без нафта или гас. Оваа косилка започнува секој пат со само притискање на копче и секогаш е подготвена кога сте. Страничните празнења и прекривки на системот 2-во-1. Прилагодливата рачка за удобност " V " со зафат на перницата е лесна за рацете додека ја извршувате работата. 18 во. челичното сечило ќе ја исчисти тревата од 1,75 " до 4", со единствена рачка за прилагодување на опциите за висина на сечење. Лесниот и компактен дизајн ја прави оваа косилка исклучително лесна за ракување и уште полесна за складирање кога не се користи. 2-годишна Гаранција. Електрична Косилка За Трева Со Кабел од 18 инчи : Моќниот мотор Со 12 Засилувачи обезбедува моќност за сечење на сите видови треви. Мотор со висока ефикасност за моќност слична на гас. Голем 18" ширина на сечење. Единечна рачка, лесно менување на прилагодувањето на висината на сечењето од 1,75 "-4". 7 " тркала за максимална маневрирање. 2-во-1 странично празнење и систем за мулчирање. Прилагодлива рачка за удобност " V " со амортизиран зафат. Компактна и тенка рамка со преклопни рачки за лесно складирање. Куката за задржување на кабелот го одржува кабелот безбеден. Лесен и лесен за ракување. Еколошка алтернатива на косилки за трева на гас.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Индустријата за факултети разновидни растителни растителни растителни растителни мерки измешани земја цветаат графичка уметничка
  • Новак

Индустријата за факултети разновидни растителни растителни растителни растителни мерки измешани земја цветаат графичка уметничка

DEN 2.67

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок