Сертификат-Крштевање-Милениче

Сертификат-Крштевање-Милениче

DEN 367.84

Достапност

Премиум, сертификати За Крштевање со врежана фолија. Прекрасно дизајнирани за современи или традиционални вкусови, овие сертификати нудат квалитет, стил и разновидност прекрасен додаток за славење на тие посебни прилики во животот на верникот. Се продава како пакет од 6 и вклучува 6 бели пликови. Големина : 8 1/2" х 11 " Сертификат-Крштевање - 1 Милениче (Друго).


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат