Шисеидо Иднина Решение Л Вкупно Регенерирачки Крем За Тело, 6. Оз

Шисеидо Иднина Решение Л Вкупно Регенерирачки Крем За Тело, 6. Оз

DEN 0.33

Достапност

Овој ревитализирачки крем за тело со раскошна, свиленкаста текстура. Елегантен, долготраен мирис ја подобрува релаксацијата додека раскошната текстура непречено се шири по телото, што го прави идеален за употреба со техники на масажа за промовирање на микроциркулацијата. Елегантен, долготраен мирис ја подобрува релаксацијата додека раскошната текстура непречено се шири по телото, што го прави идеален за употреба со техники на масажа за промовирање на микроциркулацијата.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат