20 Омбре Лакирана Керамичка Вазна-Виолетова И Аква

20 Омбре Лакирана Керамичка Вазна-Виолетова И Аква

DEN 743.68

Достапност

Создадени Со Уникатна Техника, Овие Керамички Вазни Се Внимателно Фолирани И Лакирани Со Употреба На Ефекти На Слоеви За Да Додадат Димензија, Боја И Мултитонална Длабочина На Површинската Завршница На Парчето. 20" Омбре Лакирана Керамичка Вазна-Виолетова И Аква.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Креативна моранди боја керамичка вазна со златна метална рамка шик дневна соба спална соба десктоп декорација тркалезна тенџере
  • Новак

Креативна моранди боја керамичка вазна со златна метална рамка шик дневна соба спална соба десктоп декорација тркалезна тенџере

DEN 2.67

Карактеристики Vogue керамичка тегла со метална рамка Рачно мерење, Ве молиме, дозволете грешка од 1 ~ 3мм, б