Вивитар ВИВ-ДКС - Универзален Случај За ОГЛЕДАЛО SLR Камера

Вивитар ВИВ-ДКС - Универзален Случај За ОГЛЕДАЛО SLR Камера

DEN 159.20

Достапност

Вашиот фотоапарат е посед кој заслужува заштита. Универзалниот Случај Вивитар За КАМЕРА БЕЗ ОГЛЕДАЛО SLR е добар начин да се заштити од нечистотија и други закани. се одликува со обложен ентериер, внатрешен мрежен џеб и странични џебови. Покрај тоа, крпата за чистење микрофибер ќе осигури дека и објективот и телото на вашиот фотоапарат изгледаат најдобро. Прикачена крпа за чистење микрофибер за чистење леќи и тело. Обложена внатрешност за заштита. Внатрешен мрежен џеб за личен предмет или опрема за фотографии. Странични џебови од двете страни за дополнително складирање. Рачка за носење и ремен за ремен за леснотија на носење. Прилагодлив велкро делител за прилагодено вклопување. Вклучува ремен за рамо. Внатрешно затемнување : 5 "H x 4" W x 3 " D.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оукаили Жени Мажи Заштита Чизма Чизма Работни Чевли Челични Чевли За Безбедност На Прстите Тешки Отпорни На Лизгање Индустриски
  • Новак

Оукаили Жени Мажи Заштита Чизма Чизма Работни Чевли Челични Чевли За Безбедност На Прстите Тешки Отпорни На Лизгање Индустриски

DEN 3.33

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Работни Чизми, Работни Чевли, Безбедносни Чевли, Безбедносни Чизми, �

Облека за ноќта на вештерките За Мало Бебе Писма Со Духови Од Тиква Печатење На Вратот На Екипажот Дуксери Со Долги Ракави И
  • Новак

Облека за ноќта на вештерките За Мало Бебе Писма Со Духови Од Тиква Печатење На Вратот На Екипажот Дуксери Со Долги Ракави И

DEN 303.68

Момчиња Момчиња Паѓаат Облека Тиква Лице Печатење На Екипажот Вратот Долги Ракави Дуксери и Долги пант�

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна
  • Новак

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна

DEN 1.00

Ве молиме Нов Обид За Илибер Килим Илибер Килим Од Вештачко Зајачко Крзно е направен со висококвалитетн