Јужен Брег Сохо 5-Фиока Градите, Чоколадо

Јужен Брег Сохо 5-Фиока Градите, Чоколадо

DEN 2592.00

Достапност

Современи Линии и Завршувањеовој Чекор Еден комодата со 5 фиоки има безвременски изглед и лесно се вклопува со секој декор. Современите линии се омекнуваат со закривената плоча за удар, а металните рачки додаваат карактер и вредност на мебелот. Неутралниот, модерен стил го прави погоден за машки и женски, обезбедувајќи многу простор за складирање во ова привлечно парче мебел.Практично Складирање и Организацијаоваа колекција мебел за спална соба е дизајнирана само за построги простори! Одликувајќи се со 5 практични фиоки со метални рачки, комодата обезбедува многу простор за облека, постелнина или општо складирање. Слајдовите на фиоките се направени од метал и вклучуваат амортизери и фаќања, создавајќи безбедна средина за бебиња и деца. За ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ и ПОМОШ ЗА ВРЕМЕ НА СКЛОПУВАЊЕТО, ве молиме контактирајте не по телефон на 1-800-290-0465, текстуална порака на 915-800-2833 (може да се применат такси), е-пошта на услуги@ или пополнете формулар за барање дел на https : // / страници/контакт-us-en. Јужен Брег Чекор Еден, Современ Ковчег Со 5 Фиоки, СКЛАДИРАЊЕ НА ЧОКОЛАДНА СПАЛНА СОБА : Обезбедување комплет од 5 фиоки совршен за облека, играчки или постелнина, овој комода е пространо, но компактно парче мебел за спална соба. ЕЛЕГАНТЕН и МОДЕРЕН : со современо обликување и завршница, комодата има закривена табла и контрастни метални рачки, што го прави стилски додаток на секој декор во спалната соба. КОРИСТЕТЕ НАСЕКАДЕ : Овој разноврсен дизајн ќе работи совршено во секоја спална соба чувајте ја облеката и ленените парчиња. Направено Во Северна Америка со нетоксични, ламинирани честички. Додатоци не се вклучени. 5-годишна ограничена гаранција. Било какви прашања? Контактирајте Го Јужниот Брег, достапен 7/7 : 1-800-290-0465 или . Потребно е склопување и алатките не се вклучени. Сите производи доаѓаат со јасен документ за склопување што ќе ве води низ сите чекори. Ако имате какви било прашања за време на собранието, не двоумете се да контактирате Со Мебел Од Јужниот Брег за итна поддршка. Оваа ставка се испраќа во 1 кутија. Димензии на кутијата : 49" (Л) х 19,75" (В) х 7,25" (Ч) 105 фунти. Сите наши производи ги исполнуваат Или надминуваат северноамериканските безбедносни стандарди и нашето пакување е тестирано и сертифицирано за да се намали ризикот од оштетување за време на пратката. Исчистете со сува крпа.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тенки Графички Врвови Жена Лесна Кошула Со Кратки Ракави Преголема Божиќна Безбол Лабава Екипа-Модерни Врвови На Вратот За Жени
  • Новак

Тенки Графички Врвови Жена Лесна Кошула Со Кратки Ракави Преголема Божиќна Безбол Лабава Екипа-Модерни Врвови На Вратот За Жени

DEN 360.00

`+ Се фокусираме на продажба на женски блузи, фустани, панталони и комбинезони + Нашата продавница продав

Девојки Големина Влечки Деца Влечки Девојки Девојки Момчиња Деца Дома Слајдови Затворен Кат Симпатична Цртан Филм Мека Удобна
  • Новак

Девојки Големина Влечки Деца Влечки Девојки Девојки Момчиња Деца Дома Слајдови Затворен Кат Симпатична Цртан Филм Мека Удобна

DEN 271.84

Моден дизајн : цртан филм дизајн на диносаурус Пол : Унисекс Бебе Чевли горниот материјал : Тип на затвор�

Харсуни Дама Патување Дише Клин Сандали Анти Лизгање Удобна Кука И Јамка Платформа Сандала Работа Отпорни На Абење Отворен Прст
  • Новак

Харсуни Дама Патување Дише Клин Сандали Анти Лизгање Удобна Кука И Јамка Платформа Сандала Работа Отпорни На Абење Отворен Прст

DEN 2.33

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Клинови, Летни Чевли На Плажа, Чевли На Платформа Боја : Цр�

Предна Пешачка Качулка Со Целосен Патент За Мажи Зимски Дуксери Со Топла Качулка Јакни Есенски Есенски Врвови Од Туника Црна
  • Новак

Предна Пешачка Качулка Со Целосен Патент За Мажи Зимски Дуксери Со Топла Качулка Јакни Есенски Есенски Врвови Од Туника Црна

DEN 479.84

Опис : Пол : Мажи Маж, Маж, Господин Стил : Машки Дуксери Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави, Дуксер

Баок спортски панталони за мажи машки панталони Машки Секојдневен Цврст Основен Активен Џогер Половината Спортски Панталони
  • Новак

Баок спортски панталони за мажи машки панталони Машки Секојдневен Цврст Основен Активен Џогер Половината Спортски Панталони

DEN 414.24

Машки Обични Цврсти Основни Активни Руно Џогер Половината Спортски Панталони Задебелени Панталони ве �

Летни Панталони За Жени Спортски Панталони Со Широка Нога Јога Пешачење Атлетска Удобност Погодни Спортски Панталони за Теретана
  • Новак

Летни Панталони За Жени Спортски Панталони Со Широка Нога Јога Пешачење Атлетска Удобност Погодни Спортски Панталони за Теретана

DEN 319.84

***** Добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќен шопинг * * * * * Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА Б

Глонме Дами Ноќница Пижами Без Ракави Сетови V Вратот Облека За Спиење Широка Дневна Постави Лабава Облека Ноќна Облека Розова
  • Новак

Глонме Дами Ноќница Пижами Без Ракави Сетови V Вратот Облека За Спиење Широка Дневна Постави Лабава Облека Ноќна Облека Розова

DEN 319.68

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Дводелна Облека, Дами Пижами Сет, Дневна Сетови, Женск�