Запечатена Моќност Е-901К Премиум Клипен Прстен сет Одговара изберете: 2001-ДОЏ НЕОН, КРАЈСЛЕР НЕОН

Запечатена Моќност Е-901К Премиум Клипен Прстен сет Одговара изберете: 2001-ДОЏ НЕОН, КРАЈСЛЕР НЕОН

DEN 1.67

Достапност

Запечатените Делови за Напојување обезбедуваат иновативни дизајни, користат водечки материјали и користат сертифицирано производство НА ISO & QS со цел да испорачаат производи со врвен квалитет кои ги задоволуваат ригорозните барања на денешните модерни мотори. Лице на врвни прстени обложени со Плазма Од најновата генерација-Моли. Го намалува триењето. Многу отпорен на гребење. Строги толеранции. Ги исполнува или надминува оем спецификациите. Дополнителни Карактеристики Роден Дијаметар : 87,50 ММ.Одговара Изберете : 1995-1999,2001-2005 ДОЏ НЕОН 4 Цил 2 Л 2000 КРАЈСЛЕР НЕОН 4 ЦИЛ 2 Л 1995-1999,2001 ПЛИМУТ НЕОН 4 Цил 2 Л 1995-1999 МИЦУБИШИ ЗАТЕМНУВАЊЕ 4 Цил 2 Л 1996-2000 Плимут Бриз 4 ЦИЛ 2 Л 1995-2000 доџ стратус 4 цил 2 л 1995-1998 Орел Талон 4 Цил 2 Л 1995-1999 Доџ ОДМАЗДНИК 4 ЦИЛ 2 Л 1995-1999 КРАЈСЛЕР Себринг 4 ЦИЛ 2 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ за ДА ПРОВЕРИТЕ.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат