Тон миење на телото, зрачен сјај, унца

Тон миење на телото, зрачен сјај, унца

DEN 2.00

Достапност

Вие сте исто толку сјајни како дијамантот - и затоа вашата кожа заслужува само најдобро. Оставете го тонот зрачен сјај, измијте ја кожата со блескава прашина од дијаманти и примамливиот мирис на цвет на лотос. Богатата формула со витамин Е ќе ја остави вашата кожа исхрана и навлажнета. Откријте го вашиот сопствен природен сјај - за да можете да блеснете како дијамант секој ден! Сјај екстра светло како пенлив дијамант што си!. Формулиран со дијамантска прашина за блескава кожа. Flaunt во доверба со луксузен мирис на Lotus Blossom. Богатата формула вклучува витамин Е за максимална влага и исхрана. Совршено за посебни прилики или секојдневно сјајност.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел
  • Новак

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел

DEN 0.33

Кристално стакло фиока рачка мебел копчеРачка спецификации : 1.18 во долга, 0.82 во висока, долга завртка 0, 8�

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами
  • Новак

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами

DEN 1.67

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви,Пижами Кратки Панталони, Дневна К�

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За
  • Новак

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За

DEN 3.33

Женска Мода Обична Еднобојна Шуплива Бикини Без Грб Поставува Карактеристики : 1 Дводелен костим за кап�