Michelin CrossClimate SUV 275 55- V гума

Michelin CrossClimate SUV 275 55- V гума

DEN 1825.92

Достапност

Cross Climate SUV ја зголемува должината на неговата употребливост. Намалената отпорност на тркалање ја минимизира потрошувачката на гориво на возилото и емисиите на СО2, промовирајќи ја способноста за гориво и еколошката свесна за извршување . Овие елементи на шара создаваат триење помеѓу гумата и површината на патот за да го скратат растојанието за сопирање и да понудат безбедна способност за изведување . Подобрена контрола. Мишелин нуди гаранција од 50.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат