Turbon Rebribured Tonr Cagerdge - алтернатива за 49A - ласер - страници - црна - секоја од нив

Turbon Rebribured Tonr Cagerdge - алтернатива за 49A - ласер - страници - црна - секоја од нив

DEN 2.33

Достапност

Turbon Rebribured Tonr CARTRDGE - алтернатива за 49 A (Q5949 A) - ласер - 2500 страници - црна - 1 секоја. Tonr CARTRDGE е дизајниран за употреба со Laserjet 1160, 1160 LE, 1320, 1320 T, 1320 N, 1320 NW, 1320 TN и 3390. Овој CRTDG; Q5949 A; HP1160; 1320 е одлично печатачи, мултифункции и материјали за печатење тонргер. Тоа е сосема нова ставка што ви доаѓа добро спакувано и брзо се испорачува! Печатачи на серии Laserjet 1160. Печатачи на серии Laserjet 1320.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ село Хилс Барн Сценографија Сликарство Необраната уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн од Сузан Никол
  • Новак

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ село Хилс Барн Сценографија Сликарство Необраната уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн од Сузан Никол

DEN 0.33

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа