Вашата зона камуфлажа на громска просторија затемнува единечна панел за завеси, сива, 84

Вашата зона камуфлажа на громска просторија затемнува единечна панел за завеси, сива, 84

DEN 2.33

Достапност

Дајте му на ентузијастот за лов во вашиот дом нешто за да се возбудите со вашата зона камуфлажа просторија затемнувајќи ја завесата во спалната соба. Секој панел има ширина од 30 инчи, и е достапен во должина од 54, 63 и 84-инчи, така што сигурно ќе најдете совршено вклопување за просторот на вашето дете. Затемнувањето на спалната соба во вашата зона Камо, затемнување на спалната соба доаѓа во најразлични шеми на бои, вклучувајќи зелена, розова, сина, сива и тен за да можете да изберете оној што го комплиментира веќе постојниот декор на вашето дете. Дизајнот на грбот на пена помага да се блокира несаканата светлина, така што просторот на вашето дете ќе остане темно и пријатно, без оглед во кое време од денот е. Grommet Design се одликува совршено одговара на тоновите во боја што се користат преку таблата за завеси за непречено координирање и овозможува лесно виси и инсталација. Направете ги вашите ентузијасти за лов на денот со панелот за затемнување на просторијата за камуфлажа на вашата зона. Вашата зона камуфлажа просторија затемнува единечна панел за завеси : продаден како единечен панел за завеси. Панел мерки ширина 30 инчи. Достапно во должина од 54, 63 и 84 инчи. Достапно во најразлични бои, вклучувајќи : зелена, розова, сина, сива и тен. Направено од 100% полиестер. Панелите се машини што се перат за лесна нега. Просторија затемнувајќи со лагер од пена. Пластичен гром за лесно виси и инсталација. Се одликува со маскирна шема.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат