Уникатни поволни цени v јуниор v вратот на вратот, измешан ракав за проверка на карид, фустан

Уникатни поволни цени v јуниор v вратот на вратот, измешан ракав за проверка на карид, фустан

DEN 340.48

Достапност

Создадете ретро силуета со овој гроздобер фустан за маица. Овој фустан со ракав со ракав ќе ве види низ потоплите денови во без напор. Со печатење со проверка на трендот, овој класичен стил на декорирање на копчето може да се пофали со форма на фустан од кошула и да се напие во половината со половината за вратоврска за прикажување на половината. Повод : викенд, шопинг, секојдневно секојдневно, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'9 ", Градите : 31 4/5 инчи, половината : 23 1/5 инчи, тежина : 124,6 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународно - градите на градите гарнир на половината- - Ширина на рамото - Вкупна должина - 35 3/8 - 26 3/8 - 13 1/4 - 35 5/8s - 37 3/8 - 28 3/8 - 13 3/4 - 36 1/4 M 39 3/8 - 30 3/8 14 1/4 - - 36 3/4 L - 42 1/2 - 33 1/ 2 15 37 3/8xl 45 5/8 - 36 5/8 15 5/8 - - 38 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени v јуниор v вратот на вратот го разоткриваше проверката на карирани карирани фустани 100% памук. Увезен. V вратот. за стил на викенд.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Обични фустани за жени трендовски цврста боја долга ракав руфла кратка а-линија Флеј фустан вратоврска половината Елегантна
  • Новак

Обични фустани за жени трендовски цврста боја долга ракав руфла кратка а-линија Флеј фустан вратоврска половината Елегантна

DEN 383.84

Табела на големини : Големина : S BUST : 8095 CM / 31.5037.40 '' Sleeve : 60cm / 23.62 '' половината : 5080cm / 19.6931.50 '' Должина : 83cm / 32.68

Женски Плус Големина Лабава Удобен Резервоар Фустан Дозвола Лето Цветни Печатени Ракави Круг Вратот Фустан Плажа Кошула Облека
  • Новак

Женски Плус Големина Лабава Удобен Резервоар Фустан Дозвола Лето Цветни Печатени Ракави Круг Вратот Фустан Плажа Кошула Облека

DEN 1.00

❀ ❀ ❀Почитуван клиент : Добредојдовте на Кафест!Доколку имате какви било прашања или ви треба помош, сл

женски Мини Вечерен Фустан За Забави, Секојдневен Елегантен Фустан Со Едно Рамо, Слаби Тенки Фустани За жени Со Цврста Забава
  • Новак

женски Мини Вечерен Фустан За Забави, Секојдневен Елегантен Фустан Со Едно Рамо, Слаби Тенки Фустани За жени Со Цврста Забава

DEN 563.04

Не проѕирно ✿Секси фустани за жени летни секси фустани за жени лето 2022секси фустани за жени летни секој

Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Макси Лабаво Вклопување Секојдневно Секојдневно
  • Новак

Фустани За Жени Печатење Со Кратки Ракави Фустан Со Цветен Дезен Тркалезен Врат Макси Лабаво Вклопување Секојдневно Секојдневно

DEN 1.33

Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница...

секси фустани за жени, Мода Без Прерамки Врзете Го јазолот В-Вратот Кратки ракави Фустан за Одмор скромни фустани за жени црн
  • Новак

секси фустани за жени, Мода Без Прерамки Врзете Го јазолот В-Вратот Кратки ракави Фустан за Одмор скромни фустани за жени црн

DEN 415.84

СЕКСИ фустани за жени, Мода Без Прерамки Врзете Го јазолот ВВратот Кратки ракави Рекреативен Фустан скр