Бесплатно собрание женски фустан со врат со вратоврска со лента за вратоврска

Бесплатно собрание женски фустан со врат со вратоврска со лента за вратоврска

DEN 246.40

Достапност

Убава, лесна, безвременска-три причини да паднеме за слободен фустан со врат од вратот. Класична, силуета без ракави, која без напор се движи помеѓу работа и игра, слоевит или соло, добива шик ажурирање благодарение на левата лента за вратоврска и ладно и удобно чувство. Сметаме дека нуди бесконечни можности за вашиот сончев ден! Исклучиво на. Материјал : 72% Рејон/28% постелнина. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : приближно. 39 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со лева лента за вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-Neckline; биста пикадо за женско обликување; десна страна. Облеката без ракави со ракави на ракави со лента за вратоврска од бесплатно собрание.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женска Секојдневна Маица Миди Фустан Со Кратки Ракави Летен Фустан Со Високи Разделувања Со Џеб Висок Низок Цврст Миди Фустан
  • Новак

Женска Секојдневна Маица Миди Фустан Со Кратки Ракави Летен Фустан Со Високи Разделувања Со Џеб Висок Низок Цврст Миди Фустан

DEN 2.00

Женски Летен Фустан Кратки Ракави Секси Сплит Фустан Со Џеб Features : 1.It изработен е од висококвалитетни ма

Фустани За Жени Обични Фустани Без Ракави Фустан Од Летен Резервоар Фустан Од Екипажот Фустани Со Принт Од Пеперутки Женски
  • Новак

Фустани За Жени Обични Фустани Без Ракави Фустан Од Летен Резервоар Фустан Од Екипажот Фустани Со Принт Од Пеперутки Женски

DEN 239.84

Забрзаниот Начин ќе потрае 35 работни дена за да пристигне Зошто го сакаме она што го правиме? Носењето у�