Радар Ренегад r 275 65r P гума

Радар Ренегад r 275 65r P гума

DEN 6047.84

Достапност

Renegade R7 од радарот е гума од кал-терен за лесни камиони и SUV што нуди издржливост и супериорна влечење. Агресивната шема на шара и 3-подножната обвивка ја зголемуваат издржливоста и влечење. Технологијата на отпуштање на камен спречува камења да се заглават меѓу шарите. Страничните кабели на горниот дел од рамото ја зајакнуваат влечењето на лабави површини како вода, нечистотија и кал.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат