Машка машка сингл јамка обичен појас

Машка машка сингл јамка обичен појас

DEN 215.84

Достапност

Обичниот појас на 38мм за мажи на Georgeорџ е ремен за потпишување што му треба на секој гардероба. Неговиот прилагодлив опсег обезбедува удобен фит и полиран изглед за која било облека, што го прави погоден за работниот ден и за датумот ноќ. Достапно во повеќе големини. Обичен појас на Georgeорџ Машки 38мм : Црн. Антички никел ролери за завршување. Прилагодлив опсег со единечен затворање на постери и чувар на единечна јамка. Лесно брише чисто. Рачно изработено. Достапно во големини 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-48 и 50-52.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат