Главни пластични тркалезни плочи, пакувања

Главни пластични тркалезни плочи, пакувања

DEN 455.84

Достапност

Овие пластични плочи се одлични за секојдневна употреба. Користете за оброци, сендвичи, чипови, салати или други намени. Овие се одлични и за излети. Тие се машини за миење садови и без БПА. Главни поставувања од 4 тркалезни пластични плочи, повеќе бои. Сет од 4 пластични плочи. БПА-без. Саја за миење садови. Достапно во разни бои.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Zrbywb Жени Чипка Градник Биста Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Шарени Печатење Дише Собира Долна Облека Удобност Градник
  • Новак

Zrbywb Жени Чипка Градник Биста Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Шарени Печатење Дише Собира Долна Облека Удобност Градник

DEN 319.20

Големина На чаша : 36 / 80БЦ Горна Биста : 8094см / 31,5037,01" Под Биста : 7580см / 29,5331,50" Соодветна тежина(кг) : 4555 Голем

Костим За капење Женски Женски Комбинезон Костими За Капење Предни Костими За Капење Костим За Капење Против Костими За Капење
  • Новак

Костим За капење Женски Женски Комбинезон Костими За Капење Предни Костими За Капење Костим За Капење Против Костими За Капење

DEN 2.33

Големина : S Биста : 74cm / 29.13" Под Биста : 70cm / 27.56" Половината : 64cm / 25.20" Големина : M Биста : 78cm / 30.71" Под Биста : 74c