Уникатни поволни цени за женски плоштад врат елегантна цветна руфла полна вратоврска блуза врв

Уникатни поволни цени за женски плоштад врат елегантна цветна руфла полна вратоврска блуза врв

DEN 273.44

Достапност

Елегантен цветник на цвеќиња на вратот на женскиот врат, врзана вратоврска за вратоврска, се создава совршена форма и ја покажува вашата шармантна силуета.окација : ресторан, забава, шопинг. Моделот носи XS : Висина : 5'8 ", Градите : 33 1/8 инчи, ширина на рамото : 15 6/8 инчи, тежина : 125 фунти. 100% полиестер. Цветен печатен. Краток ракав со еластични манжетни. Плоштад. Плоштад. Плоштад. Плоштад. Плоштад. Плоштад. Плоштад. Плоштад. Плоштад. Плоштад. Плоштад. Плоштад. Плоштад. Врат. 35 - 28 3/4 - 13 1/4 16 1/2s 37 - 30 3/4 - 13 3/4 - 16 7/8m - 39 - 32 5/8 - 14 1/4 - 17 3/8 L 42 1/8 35 7/8 - 15- 17 3/4 XL - 45 1/4 - - 39 - 15 5/8 - 18 1/8.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дами ракав Бохо цветни маици жени букви лабава висока ниска тунична блуза врвови цврста боја плетени проточна основна облека
  • Новак

Дами ракав Бохо цветни маици жени букви лабава висока ниска тунична блуза врвови цврста боја плетени проточна основна облека

DEN 367.84

Опис : Пол : Womenените, Ladiesstyle : Women Women Summer Tunic Bluze Bluze, жени со цветни печатени врвови, жени обични маички, дол�