Лиценца за дизни негативец јуниори ти

Лиценца за дизни негативец јуниори ти

DEN 3.00

Достапност

Изгледајте добро додека ја прикажувате вашата шарена графичка мета во која има најлошите негативци и кралици на Дизни. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на вратот на лажицата M.; застани. Кратки ракави. Графички принт од предната страна. © Дизни, сите права се задржани. 65% полиестер/35% рајон. Машина за перење. Направено во Индонезија.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Непријатни Стилови Крст Младинска Кошула Христијанска Маица За Момчиња Христијански Крст Кошули За Девојки Исус Маица За Деца
  • Новак

Непријатни Стилови Крст Младинска Кошула Христијанска Маица За Момчиња Христијански Крст Кошули За Девојки Исус Маица За Деца

DEN 254.24

Проверете Ја Нашата Колекција На Вкрстена Облека и купете го најдобриот подарок за Вашиот Христијански