Здолниште од туту на бебе девојче Гаранималс

Здолниште од туту на бебе девојче Гаранималс

DEN 62.08

Достапност

Туту симпатична! Завршете го својот изглед со разиграната панахија на здолништето на туту на бебето девојче во забавни, живописни бои во кои таа ќе сака да се врти наоколу! Пар со нејзините омилени графички маички за целосен изглед! Контрастна еластична лента за половината за оптимална удобност. Мрежа. Достапно во разновидни бои. Машина за перење. 100% полиестер. Увезени. Меш Туту здолниште за девојчиња за бебиња од Гаранималс.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат