Графичка Америка Патриотска САД 4-ти јули Ден на независност на маицата за маици за мажи

Графичка Америка Патриотска САД 4-ти јули Ден на независност на маицата за маици за мажи

DEN 152.96

Достапност

Покажете ја вашата патриотска страна со оваа машка графичка мета во САД. Одличен дизајн на маица за 4 јули, ден на спомен или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон земјата или дајте му ја како совршен подарок за ветеран или воен член на активна должност во вашиот живот. Оваа висококвалитетна машка маица со кратки ракави е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за 4 јули, Меморијален ден, или секојдневно носење . Нашите патриотски САД инспирирани од облека покажуваат стил-ovingубител на слобода на трендовски обична облека . Изберете ги омилените дизајни за маици на 4-ти јули и подобрете ја вашата гардероба . Класично, удобно унисекс вклопување . прислушувани вратот и рамената . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и дополнителни големи големини на облека за мажи . Големини мали-6xl (достапноста може да варира) . 100% памук и 90/10 памук/ поли (спортска сива) . печатена во САД.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажи маици врзани градиент градиент печатено вртење на врвови со долг ракав есен зимски сингл единечен лажен лап-маички за тренинзи
  • Новак

Мажи маици врзани градиент градиент печатено вртење на врвови со долг ракав есен зимски сингл единечен лажен лап-маички за тренинзи

DEN 2.33

Големина : S : 8 EU : 38 BUST : 115 CM / 45.28 '' Рамо : 46cm / 18.11 '' Sneave : 63cm / 24.80 '' Должина : 70cm / 27.56 '' Големина : M : 10 EU : 40 BUST : 120 CM