Енергетска стоп предната и задната патека на сопирачката и комплетот за ротор TDBK707

Енергетска стоп предната и задната патека на сопирачката и комплетот за ротор TDBK707

DEN 0.67

Достапност

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Компонентите за сопирање во комплетите за ден на патеката се тестираат на патеката, ова не е повторно наместено улично соединение. Возилата за тест за напојување се опремени со софистициран систем за најавување на податоци и поминуваат стотици часови за тестирање на вистинска патека. Напредно соединение за триење беше подесено со употреба на AIM EVO4-LOGGER на мониторинг на сопирачките, температурите на роторот и промените на брзината преку брзината на тркалото, GPS и 3-оските акцелерометри. Chevrolet Corvette Z06 во 2008 година служеше како идеално возило за развој на нашиот систем за сопирање специфичен за платформата што одговара и за двата денови на патеката, како и за Drive Home. Комплет за сопирачката на патеката за електрична енергија • Препорачано за возачите кои учествуваат во „денови на патеки“ или „настани за возење со високи перформанси (HPDE)“ и се потпираат на нивните сопирачки да бидат до задачата за употреба на патеката • Влошките на сопирачките имаат специфична платформа за платформа Соединение за триење на денот на патеката кое обезбедува екстремна отпорност на бледнее, ниска термичка спроводливост и конзистентно чувство и модулација на педали • Компонентите за сопирање во нашите комплети за ден на патеката се тестираат на патеката, ова не е повторно наместено улично соединение • Тимот за напојување помина безброј Часови за следете ги напредните логи на податоци за возилото за да се формулираат за најдобри соединенија за триење • Оставете го комплетот за сопирачката на сопирачката на патеката за патеката да ви помогне да се подготвите за патеките! • FITS : Acura Integra 2001-1997.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Zrbywb Жени Чипка Градник Биста Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Шарени Печатење Дише Собира Долна Облека Удобност Градник
  • Новак

Zrbywb Жени Чипка Градник Биста Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Шарени Печатење Дише Собира Долна Облека Удобност Градник

DEN 319.20

Големина На чаша : 36 / 80БЦ Горна Биста : 8094см / 31,5037,01" Под Биста : 7580см / 29,5331,50" Соодветна тежина(кг) : 4555 Голем

Санвиглор Жени Мажи Работат Чизми Челик Заштита На Прстите Подигање Чизма Чипка Безбедност Чевли Отворено Лесни Издржливи Патики
  • Новак

Санвиглор Жени Мажи Работат Чизми Челик Заштита На Прстите Подигање Чизма Чипка Безбедност Чевли Отворено Лесни Издржливи Патики

DEN 2.67

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Работни Чизми, Работни Чевли, Безбедносни Чевли, Безбедносни Чизми, �

Костим За капење Женски Женски Комбинезон Костими За Капење Предни Костими За Капење Костим За Капење Против Костими За Капење
  • Новак

Костим За капење Женски Женски Комбинезон Костими За Капење Предни Костими За Капење Костим За Капење Против Костими За Капење

DEN 2.33

Големина : S Биста : 74cm / 29.13" Под Биста : 70cm / 27.56" Половината : 64cm / 25.20" Големина : M Биста : 78cm / 30.71" Под Биста : 74c