DesignArt „Црвена цветна четка на четката на зелена“ Традиционална врамена уметничка печатење

DesignArt „Црвена цветна четка на четката на зелена“ Традиционална врамена уметничка печатење

DEN 0.33

Достапност

Оваа исклучителна црвена цветност на зелена врамена wallидна уметност се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно . Нашите печати за ликовна уметност Giclee Canvas се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Цветни. - Боја : црвена. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Гејмер на „Ступел индустрии“ во игра со живописни слоевити контролори во позадина графичка уметност црна врамена уметничка печатена
  • Новак

Гејмер на „Ступел индустрии“ во игра со живописни слоевити контролори во позадина графичка уметност црна врамена уметничка печатена

DEN 0.33

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност