VCNY HOME Blackout Solid Twill McKenzie Grommet Top Windows завеси, повеќе бои и големини на располагање

VCNY HOME Blackout Solid Twill McKenzie Grommet Top Windows завеси, повеќе бои и големини на располагање

DEN 3.00

Достапност

VCNY Home Blackout Solid Twill Twill Mc Kenzie Grommet Top Windows завеси се специјално дизајнирани за да ја блокираат светлината. Овој панел за завеси може да се облече или да се облекува, заради фауксната фабрика за свила и богата палета на бои, со што овој софистициран дизајн е доволно суптилен за секоја просторија во куќата. VCNY HOME Blackout Solid Twill Mc Kenzie Grommet Top Window Curains, повеќе бои и големини на располагање : 1 панел за завеси. Заглавие на гром. Само Хемиско чистење. 100 проценти полиестер.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат