Екран дигитална фото рамка домашна дневна соба Спална соба Слика Видео WiFi Photo Frage САД приклучок

Екран дигитална фото рамка домашна дневна соба Спална соба Слика Видео WiFi Photo Frage САД приклучок

DEN 959.84

Достапност

Опис : Е -пошта фотографии до рамката : Е -пошта фотографии до дигитална рамка за фотографии од каде било, и тие пристигнуваат на секунди. Само поврзете се, користете екран на допир за да се поврзете со безжична мрежа и уживајте во вашата дигитална рамка за фотографии.10 инчен екран на допир : голем приказ на боја на екран на допир од 10 инчи со резолуција од 1280x800.Приции : Пријавете се на места како дом, канцеларија и така натаму. Conpact : Мала големина и лесна, лесна за носење или складирање. Спецификација : PCBA Големина : 85x85mm.lcd Големина на екранот : Компатибилен со 10.1 инчи. : 1280 HD Quad-core Cortex-A7 до 1.2 Ghz.gpu Тип : Mali-400 MP2 GPU.Photo Viewer : BMP, JPG, GIF, PNG.Video Формат : MEPG 1/2/4, H.263/H.264, RMVB, WMV/VC-1, MVC, AVS, MJPEG. (До 1080p) Аудио формат : MP3, WMA, WAV, OGG, FLAC, ALAC, APE, AAC, AC-3, DTS. (Потребна лиценца) Капацитет на RAM меморија : 1 GB DDR3.Ом капацитет на блиц : 16 GB Факултативно.Спикер Големина : Вграден 8Ω/1 W звучник X 2.G Сензор : Вграден сензор за забрзување на гравитација.WIFI Модул : Wi Fi 802.11b/g/n .DC Конектор за напојување : DC 5 V∮2.5/∮0.7mm.note There може да биде малку нарушувања на бојата заради различни резолуции на компјутер. Може да има мали грешки заради различно мерење на рацете. ПАПААГ Вклучен : 1x Дигитална рамка за фотографии. (Батерија вграден) 10.1-инчен екран Дигитална фото рамка домашна дневна соба Спална соба Видео Wi Fi Photo Frame US Plug.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Кристално Бел Бисер
  • Новак

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Кристално Бел Бисер

DEN 1.00

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

Облека за ноќта на вештерките За Мало Бебе Писма Со Духови Од Тиква Печатење На Вратот На Екипажот Дуксери Со Долги Ракави И
  • Новак

Облека за ноќта на вештерките За Мало Бебе Писма Со Духови Од Тиква Печатење На Вратот На Екипажот Дуксери Со Долги Ракави И

DEN 303.68

Момчиња Момчиња Паѓаат Облека Тиква Лице Печатење На Екипажот Вратот Долги Ракави Дуксери и Долги пант�

Оукаили Жени Мажи Заштита Чизма Чизма Работни Чевли Челични Чевли За Безбедност На Прстите Тешки Отпорни На Лизгање Индустриски
  • Новак

Оукаили Жени Мажи Заштита Чизма Чизма Работни Чевли Челични Чевли За Безбедност На Прстите Тешки Отпорни На Лизгање Индустриски

DEN 3.33

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Работни Чизми, Работни Чевли, Безбедносни Чевли, Безбедносни Чизми, �

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули
  • Новак

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули

DEN 438.08

Карактеристика : Овој Женски Врв Со Секојдневен И Моден Стил, Копче, Свртете Ја Јаката Надолу,Долг Ракав