Наоми и Никол Неверојатна удобност со тенок светло време на бутот

Наоми и Никол Неверојатна удобност со тенок светло време на бутот

DEN 2.67

Достапност

Оваа единечна, лесна облека е изработена од високо-модула тактика ткаенина дизајнирана да обезбеди непречен изглед за целодневно носење. Носете го со свој градник за сè-во-еден изглед. Изберете ја оваа облека за срамнување на стомакот и измазнување на вашиот мидриф, колковите и бутовите. Удобна контрола на фирмата. Прекрасен Edge® силиконски залепен еластичен на внатрешното отворање на нозете спречува возење и виткање нагоре. Кога ја ставате предметот, препорачуваме да се тркалате на дното кога ќе се облечете, а потоа спуштете го на пожелна локација на нозете. Ја размачкува стомакот, а истовремено спречувајќи го и врвот на мафинот. Централниот цвест во грбот помага во промовирање на формата и кревање на дериер. Ги обликува бутовите со цврста контрола.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат