Детето на моето дете на Картер, бебе и мали деца, сет за нозе и елек, комплет за облека

Детето на моето дете на Картер, бебе и мали деца, сет за нозе и елек, комплет за облека

DEN 3.33

Достапност

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Облеките направени за натпревар го олеснуваат облеката. Од моето дете на Картер, овој пријатна сет од 3 парчиња е комплетен со слатка сива мета со долги ракави и печатење во асортиман, плус удобни црни панталони за да се спарат. Слој на нејасниот Бафало Проверете го елек Шерпа за дополнителна топлина, забава и стил! Комплетот за облека со 3 парчиња вклучува : врвни, елек + панталони. Врвот : 100% памучен дрес; долги ракави; печатење на сите; Копче за копче за грб. Вест : 100% полиестер Шерпа; поштенски фронт; исмејувачки врат; Проверете во Бафало. Панталони : 100% памучен дрес; покриена еластична лента за половината. Големини 12м-5Т. Машина за перење. Увезени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат