ТВ ВАМПАТ СТАНДИ СО СПОРЕД ЗА ТВС до 60

ТВ ВАМПАТ СТАНДИ СО СПОРЕД ЗА ТВС до 60

DEN 1.00

Достапност

Нашата нова фарма куќа 47,2 инчи ТВ -штанд Греј лисја контактна хартија со камин е совршен декор за вашата дневна соба или спална соба. Избран материјал : Медиумскиот штанд е изработен од врвен материјал за честички од врвен квалитет и дополнителни задебелени нозе го прават тоа постабилно и цврсто . 7 оддели за складирање : Долгиот таблет на ТВ конзолата е 47,24 "x 11.02" за да ги прикаже вашите омилени уметности. Постојат доволно простор за да ги чувате работите . ТВ-штанд со кора од лисја : Оваа ТВ конзола faux grean лисја контактна хартија е изработена од висококвалитетен ПВЦ материјал. Текстуриран гроздобер камен изглед прави 3Д ефект, совршено одговара на мебел за собата . Лесна инсталација : Овој факс остава телевизиски штанд доаѓа со јасни упатства за склопување, сите делови се јасно обележани и добро спакувани.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Универзална подот ТВ -штанд количка со вртење на монтирање и полица, прилагодлива за висина за повеќето телевизори до, надградба
  • Новак

Универзална подот ТВ -штанд количка со вртење на монтирање и полица, прилагодлива за висина за повеќето телевизори до, надградба

DEN 1775.84

Ние сме професионална деловна група која се обидува да понуди производи со највисок квалитет по цени на