Зимски Венец Црвен Вагон Тркало Божиќен Венец За Тремот На Влезната Врата Надвор Гроздобер Ѕид Декор, Тркала Венец Со Лента Лак Бери

Зимски Венец Црвен Вагон Тркало Божиќен Венец За Тремот На Влезната Врата Надвор Гроздобер Ѕид Декор, Тркала Венец Со Лента

DEN 3.33

Достапност

Спецификација : . Материјал : дрво + пластика. Големина : 40х40см; 30*30см. Тип На Монтирање : Држач За Врата, Монтирање На Ѕид. Облик : Круг. Карактеристики : . 1. Уникатен Гроздобер Дизајн Зимски Венец : составен е од голем лак и црвено дрвено тркало. Овој венец ќе стане извонредна декорација на вашата влезна врата во зима. 2. Квалитетниот Венец е Извонредно Изработен Со Квалитетни Материјали : центарот на венецот е цврсто вагонско тркало, обоено црвено за претстојната зима. Венецот За божиќна декорација е убав и не е лесен за бледнее. Можете повторно да Го користите Следниот Божиќ. 3. Апликација : овој зимски венец е многу погоден за вашата влезна врата, ѕид, дневна соба, кујна, продавница, градина, камин, прозорец, ограда скала, божиќна забава, Елка и насекаде во затворени простории и на отворено. 4. Празнична Декорација : Овој венец е многу погоден за родендени, Денот на Вљубените, Велигден, Денот На Свети Патрик, Денот на Независноста, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Жетвата, Божиќ. Направете ја секоја сезона или празник уникатна. 5. Подароци : да се направи секоја сезона и празник полн со фестивалска атмосфера, тоа е совршен подарок за домаќинство за пријателите. Пакетот Вклучува : . 1 * Венец Со Вагонски Тркала дизајнот на овој зимски венец е ретро и уникатен. Составен е од големи лакови и црвени дрвени тркала, украсени со нежни црвени бобинки и борови. Ова вагон тркало божиќ венец ќе биде уникатна глетка во вашиот двор или влезната врата во зима. Изработени од висококвалитетни материјали, извонредно изработени. Декор за вагонски тркала на фарма е цврсто вагонско тркало обоено во црвено за зимската сезона што претстои. Венецот За божиќен декор е убав и не е лесен за бледнеење, можете повторно да го користите за Божиќ следната година. Овој декор за вагонски тркала со зимски венци е совршен за вашата влезна врата, ѕид, дневна соба, кујна, продавница, градина, камин, прозорец, покрај оградата на Скалите, божиќна забава, Новогодишна елка и насекаде во затворени простории или на отворено. Совршен за роденден, Денот на Вљубените, Велигден, Денот На Свети Патрик, Денот на Независноста, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Жетвата, Божиќ. Направете ја секоја сезона или празник уникатна. Направете ја секоја сезона и празник празнична, или подарете му ја на пријател како совршен подарок за загревање на куќата.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бестопе Велигден Зајаче Јајце Венец Акрилик Зајак Јајце Венец Внатрешен Отворен Велигден Виси Орнаменти Домашна Влезната Врата
  • Новак

Бестопе Велигден Зајаче Јајце Венец Акрилик Зајак Јајце Венец Внатрешен Отворен Велигден Виси Орнаменти Домашна Влезната Врата

DEN 3.33

Куршум Поени : 1 Користете удобни и висококвалитетни материјали, многу издржливи и сигурни, еколошки мат

Мултимонополски Денот На Венецот На Вљубените Фестивал Роза Цветни Исечоци Во Облик На Срце Приврзок Креативен Ѕид Декорација
  • Новак

Мултимонополски Денот На Венецот На Вљубените Фестивал Роза Цветни Исечоци Во Облик На Срце Приврзок Креативен Ѕид Декорација

DEN 2.00

Венец На Вратата На денот на вљубените, Фестивалска Роза Цветни Исечоци Во Облик На Срце Приврзок Креат�

Фрогиран Деликатен Реален Без Овенување Тркалезен Лажен Венец Прозорец На Влезната Врата Корален Лажен Венец Декорација На Домот
  • Новак

Фрогиран Деликатен Реален Без Овенување Тркалезен Лажен Венец Прозорец На Влезната Врата Корален Лажен Венец Декорација На Домот

DEN 335.84

Опис : Примената на оваа симулација венец е многу широк, може да се користи во било која позиција, и многу

Почетна Презиме Во Текот На Целата Година Влезната Врата Венец Нови 16 Знак За Добредојде Гарланд Персонализирано Креативно
  • Новак

Почетна Презиме Во Текот На Целата Година Влезната Врата Венец Нови 16 Знак За Добредојде Гарланд Персонализирано Креативно

DEN 319.84

Категорија : Приврзок Стил : а,Б,Ц,Д,Е,Ф,Г,Х,И,Ј,К,Л,М,Н,О,П,П,Р,С,С,У,В,В,Х,Ј, З.Големина : 1616ин Име Во Текот На Це

Уехгн Врата Венец Лесно Виси Отпорни На Временски Услови Анти-Пауза Боја Денот На Независноста Американски Знаме Елемент Врата
  • Новак

Уехгн Врата Венец Лесно Виси Отпорни На Временски Услови Анти-Пауза Боја Денот На Независноста Американски Знаме Елемент Врата

DEN 255.36

Опис : овој венец на вратата е отпорен на временски услови, брз во боја, лесен за закачување, што го прави