Графички мета за кратки ракави во Озарк

Графички мета за кратки ракави во Озарк

DEN 2.33

Достапност

Не мора да ги перење купови пари за мексиканските картели да уживаат во свеж воздух и високи борови на Озарците. Без разлика дали инвестирате во „Сината мачка“ или да се релаксираат на масата за блек џек во Мисури Бел, ќе бидете удобни и стилски во овие тимови што ја истакнуваат оваа популарна серија на Нетфликс. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. Грижа : Машинско миење и суво суво. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат