Jewelersclub 0. Стерлинг сребрен бесконечен пријател за пријателство за жени

Jewelersclub 0. Стерлинг сребрен бесконечен пријател за пријателство за жени

DEN 2127.84

Достапност

Изразувајте бесконечна loveубов со нашиот вечен бенд. Сите ние ја цениме врската и врската со нашите пријатели и семејство кои сакаат и се грижат за нас. Односот со нашите жени пријатели и придружници : пријател, ќерка, девојка, сопруга, сестри и мајка, го прави нашиот живот значаен и незаборавен. Изразувајте ја својата loveубов и емоции со бенд за бесконечност на накит, која има персонализирана фраза врежана на копчето за внатрешноста на рингот. Симболот на бесконечност прикажан на врвот на овој прекрасен сребрен бесконечен прстен е прилично погоден, со оглед дека тоа е симбол на вашата убов, што е нешто што ќе продолжи засекогаш .. Зошто да изберете Jewelers Club Silver Infinity Ring?. Зголемете го шик факторот на кој било изглед со овој симпатичен прстен за бесконечност. Почувствувајте loveубов длабоко со уникатната фраза што останува скриена во внатрешното дно на прстенот. Цврстиот дизајн на овој прстен направен од Стерлинг Сребрена лента трае долго. Достапно формално и секојдневно носење. Изненадување и воодушевување на жената што ја сакате со блескавиот изглед на овој прстен за симболи на бесконечност. Едно е неизбежно кога го купувате овој прстен - овој сентиментален избор на парче накит е предодреден да се негува. Дизајн на удобност. Исклучително тешко. Врежан симбол.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат