Времето и времето на предниот врв на копчето за време на жените

Времето и времето на предниот врв на копчето за време на жените

DEN 3.33

Достапност

Кога Класик се среќава современо. Дефинирано со шик печатење на сите, овој испуштен копче-предниот дел од времето и TRU ги става сите очи кон вас. Облечено е од копчето предно и заврши со измамени манжетни за подготвено совршенство. Исклучиво на. Материјал : 100% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”носи големина S. fit : опуштено. Деколте : Забележано деколте. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави со манжетни манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Замарано копче за жените од време и Тру.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски врвови женски модни обични v вратот кратко време на етничкото печатење на етничкото печатење лабави врвови вермилион
  • Новак

Женски врвови женски модни обични v вратот кратко време на етничкото печатење на етничкото печатење лабави врвови вермилион

DEN 239.84

Женски врвови женски модни обични v вратот кратко сее, етничко печатење копче лабави врвови Ве молиме, н�