Организатор на плакари за возрасни за возрасни Ameriwood Home, повеќе бои

Организатор на плакари за возрасни за возрасни Ameriwood Home, повеќе бои

DEN 3678.40

Достапност

Организаторот за плакари за возрасни „Америвуд дома“ ја прави вашата организација за плакари едноставна. Не ја фрлајте облеката во фиоките кога имате 3 прилагодливи шипки за облека за да ги обесувате блузите, џемперите, пакувањата или здолништата и 3 централни полици (2 прилагодливи) за дополнителна преклопена облека или чанти. Долната половина на овој организатор на плакарот се состои од 6 ковчези за чевли и скриена фиока за врски, накит, чанти или сезонски предмети како марами и капи. Овој организатор на плакари има сè што ви треба во еден удобен систем за да ги вклопи повеќето плакари за спални соби. Секоја шипка за облека се прилагодува од 28 "до 36 " за тесно вклопување од wallид до wallид и вклучениот комплет за прицврстување на wallидот обезбедува дополнителна стабилност за вашите предмети. Завршено во ламинирана бела, кремаста дрва, оваа мерки за конструкција на честички и метални цевки да бидат 76,63 "H x 73.1-89.1 " W x 15.69 "Д. Долната шипка за облека може да се користи на десната или левата страна на Центарот кула. ​​За најдобро поставување во вашиот плакар, Организаторот за плакари за возрасни во „Америвуд дома“ има помал отсек за да овозможи табли за да може вашиот организатор на плакарот да седне на кој било wallид. Двајца возрасни се препорачуваат за соодветно склопување и инсталација на ова Организатор на плакари. Организатор на плакари за возрасни од дома, повеќе бои, му даваат подарок на организацијата во вашиот плакар со Организаторот за плакари за возрасни „Америвуд дома“. Едноставниот, но сепак елегантен изглед на овој систем носи доволно складирање со 3 прилагодливи шипки за облека, 3 полици ) Убави блузи, пакувања, здолништа и џемпери, организирајте ги вашите додатоци, накит, чанти и чевли сите на едно место. Координирајте ги плакарите за спални соби со стилот на секоја соба со дополнителни завршувања што се достапни во еспресо, црн или исушен даб. Секој организатор на плакари за возрасни се испраќа рамно на вашата врата. Секоја прачка за облека поддржува максимална тежина од 50 фунти. 3 -те полици на центарот секој поддржува максимална тежина од 40 фунти. Фиоката поддржува максимална тежина од 20 фунти. Додека чевлите за чевли држат до 20 фунти. секој. Assembled dimensions : 76.63"H x 73.1-89.1"W x 15.69"D. Two adults are recommended for proper assembly and installation of this Closet Organizer. A wall anchor safety bracket is included to provide additional support for this unit. Baseboard cutout on lower Кулата му дозволува на организаторот на плакарот да седне против кој било wallид. Со повеќе од 30 години искуство во мебелот РТА, „Америвуд Дом“ нуди широк спектар на производи за мебел за дома за секоја просторија на куќата. Стекнати од Дорел Индустри во 1990 година, Америвуд Дом стана Водач на мебел РТА расте во спална соба, домашна канцеларија, забава, складирање и младински производи.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Земете Голи Туш Завеса За Бања Декор, Смешни Златен Текст На Розова Мермер Туш Завеса Со Куки Во собата, Апстрактни Вода Бранување
  • Новак

Земете Голи Туш Завеса За Бања Декор, Смешни Златен Текст На Розова Мермер Туш Завеса Со Куки Во собата, Апстрактни Вода Бранување

DEN 175.68

ИЗВЕСТУВАЊЕ : 1 Ве молиме измерете ја големината на вашата бања пред да купите за да изберете завеса за т

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули
  • Новак

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули

DEN 438.08

Карактеристика : Овој Женски Врв Со Секојдневен И Моден Стил, Копче, Свртете Ја Јаката Надолу,Долг Ракав

Амтдх Маици Клиренс Женски Кошули Екипажот Долги Ракави Кошули За Жени Пуловер Вино Црвено Стакло Дедо Мраз Капа Дуксери За
  • Новак

Амтдх Маици Клиренс Женски Кошули Екипажот Долги Ракави Кошули За Жени Пуловер Вино Црвено Стакло Дедо Мраз Капа Дуксери За

DEN 255.84

Забелешки : кошули со ракави за жени кошула плус големина женска женска облека мода 2022 вупи голдберг бо�

Хуанледаш Плажа Шапка Рамен Врв Голем Раб Целосна Мрежа Обична Прилагодлива Тока Секојдневна Крема За Сончање За Дишење Воена
  • Новак

Хуанледаш Плажа Шапка Рамен Врв Голем Раб Целосна Мрежа Обична Прилагодлива Тока Секојдневна Крема За Сончање За Дишење Воена

DEN 143.84

Опис : Одликувајќи се со дизајн на мрежа, оваа капа дише и е удобна за носење, што ја прави одличен избор з

Држач За стапчиња За јадење Корпа За Стапчиња За Јадење Во Форма На Јагода Организатор За Домашна Кујна Држач за Стапчиња За
  • Новак

Држач За стапчиња За јадење Корпа За Стапчиња За Јадење Во Форма На Јагода Организатор За Домашна Кујна Држач за Стапчиња За

DEN 1.00

Опис : Материјал : PPSize : 18*14.3*6.5 cm Color : како што покажуваат сликите спецификација : целото тело е издлабено �

Лии - Светска Долна Облека За Женска Целосна Покриеност Не Поместена Удобност Минимизатор Градник Без Жица Плус Големина Виолетова,
  • Новак

Лии - Светска Долна Облека За Женска Целосна Покриеност Не Поместена Удобност Минимизатор Градник Без Жица Плус Големина Виолетова,

DEN 2.00

Челичен Прстен Тенок Женски Градник Предно Копче Што Дише Собира Градници За Градник За Удобност За Дол

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Кристално Бел Бисер
  • Новак

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Кристално Бел Бисер

DEN 1.00

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

Оукаили Жени Мажи Заштита Чизма Чизма Работни Чевли Челични Чевли За Безбедност На Прстите Тешки Отпорни На Лизгање Индустриски
  • Новак

Оукаили Жени Мажи Заштита Чизма Чизма Работни Чевли Челични Чевли За Безбедност На Прстите Тешки Отпорни На Лизгање Индустриски

DEN 3.33

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Работни Чизми, Работни Чевли, Безбедносни Чевли, Безбедносни Чизми, �