Paille Девојки V Вратот Повик Облека Лак Патување Блузи+Здолништа Копчиња Облека Летни Тимови Здолниште Сетови

Paille Девојки V Вратот Повик Облека Лак Патување Блузи+Здолништа Копчиња Облека Летни Тимови Здолниште Сетови

DEN 3.00

Достапност

Опис : Пол : Деца,Бебе,Девојчиња,Детски Стил : Комплет Облека За Девојки, Летни Блузи + Сет За Здолниште, Дводелна Облека Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Бела Боја : 80см, 90см, 100см, 110см, 120см (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Памук 5% Спандексваистлин : Еластична Должина На Половината : Краткосезона : Пролет, лето, Есенски Прилики : Дневна, Секојдневна, Игротека, Одмор, Одмор, На Отворено, Училиште, Роденденска Забава, Фотосесија, Игри На Плажа.Карактеристики : 1. Материјал : Памучен Спандекс. Мека и удобна, нема штета за здравјето на кожата на девојчињата на бебињата.2. Карактеристики : симпатичен дизајн на шема, еднобојна боја и дизајн на лак. Многу поубаво од сликите, бебињата ќе добијат тони комплименти за тоа, на децата ќе им се допадне.3. Големина : Децата на иста возраст може да се разликуваат во висина и тежина. Ве молиме следете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. 4. Прилики : Совршен За секојдневна, секојдневна, игротека, одмор, одмор, на отворено, училиште, роденденска забава, фотосесија, игри на плажа итн. Најдобар подарок за вашите деца.Содржина на пакетот : 1 х Топс1 х Здолниште (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - 2 Парчиња Облека За Девојки Поставена За Мали Девојчиња Одговара На Големината На Децата Од 1 Година до 5 Години Давајќи Му На Вашето Дете Прецизно Вклопување. Материјал-95% Памук, 5% Спандекс. Памучна Ткаенина за Овие Комплети Здолништа Е Мала Тежина, Издржлива И Добра Апсорпција на Пот Што одговара За Летен Фустан. Дизајн-Маица Без Ракави Со Цврста Боја Ги Прави Децата Да Изгледаат Повеќе Активности и Трендовски. Здолништата Со Покриен Еластичен Појас Ги Одржуваат Децата За Дневна Удобност, Одлично Се Вклопуваат како Игротека. Повод-Комплети За Облека Со Секојдневен Дизајн Погодни За Деца Секојдневно во сите Прилики со Симпатичен Изглед, Како Што Се Училиште, Плажа, Одмор, Враќање Дома и др. Идеален Подарок за Вашиот Син, Внук, внук. Мерење-Нашите Бебе Девојки Облека Одговараат За Бебе На Возраст Од 1 До 5 Години Момчиња. Ве молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Семејство Љубов Еден Со Друг Убава Љубов Ѕид Декорација Декорација Љубов Еден Со Друг Симпатична Текстуална Буква Трае Со Години
  • Новак

Семејство Љубов Еден Со Друг Убава Љубов Ѕид Декорација Декорација Љубов Еден Со Друг Симпатична Текстуална Буква Трае Со Години

DEN 238.88

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица
  • Новак

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица

DEN 3.33

Шудагенг Маици За Денот На Независноста На Мажите, Графички Маици Со Кратки Ракави Со Знаме На Сад, Амер�

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони
  • Новак

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони

DEN 3.33

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, јакни, џемпери, долна облека, чевли, чор

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За
  • Новак

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За

DEN 3.33

Женска Мода Обична Еднобојна Шуплива Бикини Без Грб Поставува Карактеристики : 1 Дводелен костим за кап�