Плетени тексас од машка машка

Плетени тексас од машка машка

DEN 2.33

Достапност

Целокупната удобност со изгледот на тексас? Убаво! Земете пар плетени тексас фармерки за мажи од Georgeорџ. Изработена од мека и затегната измислица за мешање на памук-тоа е класичен тексас бара човек во движење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина 32 x 32. приближно. ИНСЕАМ : 32 ”. Тенок вклоп. ZIP лета; Затворање на копчињата. Стил од 5 џеб. Јамки на појас. Мека, измислица за истегнување. 63% памук/35% Repreve® полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Машки плетени тексас фармерки од Georgeорџ.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Неограничен удобност за машка и голема машка машка машка и удобност се вклопува со удобност, со големини на половината со 32-46
  • Новак

Неограничен удобност за машка и голема машка машка машка и удобност се вклопува со удобност, со големини на половината со 32-46

DEN 1.33

Овие редовни фармерки за мондат Wrangler® за мажи нудат класичен стил со зашилена нога што изгледа одлично �