Што ме меморираш? Поздравна картичка - Пари за Божиќна картичка

Што ме меморираш? Поздравна картичка - Пари за Божиќна картичка

DEN 239.84

Достапност

"Што се мелуваш? Честитка - Пари за Божиќна картичка. " Оваа хумористична честитка е дизајнирана да додаде разигран пресврт на вашите честитки за одмор. Одликувајќи се со тема „Пари за Божиќ“, тоа е лесен начин да му посакам на некој среќен Божиќ додека додава допир на хумор. Без разлика дали давате пари како подарок или едноставно сакате да ширите празничен расположен на забавен начин, оваа картичка од "Што се мелувате? " Носи насмевка и смеа на вашите пораки. Споделете го радоста и празничниот дух со "Пари за Божиќна картичка. " Пари за Божиќна картичка. Што ме меморираш? Поздравна картичка пари за Божиќна картичка. Како што се гледа на Титок. Честитки може да се чуваат долго време и не се лесно оштетени, не се навива бидејќи е брзо сушење и лесно се срамни.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат